ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KURZY, PŘEDNÁŠKY, BESEDY
ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
Minoritský klášter, Masarykova třída 39, 746 01, Opava, tel.: +420 604 244 364
www.atelier-kresby-malby.cz
e-mail: galerieujakoba@gmail.com


Atelier volného umění vznikl v roce 2008. Máme nejen profesionální, ale i příjemné prostředí pro všechny studenty. Vedoucí ateliéru a také vyučující se stala akademická malířka Mimoza Botsin - lektorka s výtvarným vzděláním a výtvarnou minulostí, ale také se schopností naučit. Tyto podmínky splňují i další vyučující. Většina studentů pokračuje do dalších ročníků a máme stále nové zájemce do řad začátečníků. Také všichni, které jsme připravovali k přijímacím zkouškám, byli skvěle připraveni a dnes jsou již studenty výtvarných škol středních či vysokých. Myslíme, že je to dobrá vizitka pro Atelier volného umění. O své práci přemýšlíme a máme zájem nově inspirovat sebe i studenty.


ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
POŘÁDÁ KURZY KRESBY, MALBY A SOCHAŘSKÉHO MODELOVÁNÍ

Kurzy pořádáme pro veřejnost bez omezení věku, pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základům kresby, malby a modelování, pro mírně pokročilé a pokročilé, pro intenzivní přípravu k přijímacím zkouškám na střední a vysoké umělecké školy. Nabízíme také lekce figurální kresby s profesionálními modely, sochařské modelování, malbu ikon, grafiku či kurzy pro děti. Individuální přístup lektorů - akademických malířů.

1.8. - 5.8. / s výtvarným zaměřením a kreativitou
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR S VÝTVARNÝM ZAMĚŘENÍM 2022
Budeme malovat, kreslit, modelovat. Nebudou chybět pohybové a zábavné hry.
Kvalitní lektoři, individuální přístup, tvůrčí prostředí a naše zkušenosti s výtvarnými kurzy!
Dětem zajišťujeme obědy, pitný režim, výtvarné pomůcky. Cena zábavného týdne je 3300,- Kč (včetně obědů a výtvarných pomůcek). Závaznou přihlášku na příměstský tábor najdete na našich webových stránkách. Tábor je určen pro děti ve věku 6 - 15 let. Program zohlední věk dítěte. (2 skupiny - rozděleno mladší a starší děti). Začínáme denně v 8.30 hodin, končíme v 16.00 hodin. Tábory probíhají v prostorách Ateliéru volného umění a zahrady kláštera v Minoritském klášteře, Masarykova třída 39, Opava. V týdnu se hravou angličtinou je angličtina dopoledne a odpoledne malujeme a tvoříme. Taky zde jsou děti rozděleny dle věku do dvou skupin.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky