ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KURZY, PŘEDNÁŠKY, BESEDY
ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
Minoritský klášter, Masarykova třída 39, 746 01, Opava, tel.: +420 604 244 364
www.atelier-kresby-malby.cz
e-mail: galerieujakoba@gmail.com


Atelier volného umění vznikl v roce 2008. Máme nejen profesionální, ale i příjemné prostředí pro všechny studenty. Vedoucí ateliéru a také vyučující se stala akademická malířka Mimoza Botsin - lektorka s výtvarným vzděláním a výtvarnou minulostí, ale také se schopností naučit. Tyto podmínky splňují i další vyučující. Většina studentů pokračuje do dalších ročníků a máme stále nové zájemce do řad začátečníků. Také všichni, které jsme připravovali k přijímacím zkouškám, byli skvěle připraveni a dnes jsou již studenty výtvarných škol středních či vysokých. Myslíme, že je to dobrá vizitka pro Atelier volného umění. O své práci přemýšlíme a máme zájem nově inspirovat sebe i studenty.


ATELIER VOLNÉHO UMĚNÍ
POŘÁDÁ KURZY KRESBY, MALBY A SOCHAŘSKÉHO MODELOVÁNÍ

Kurzy pořádáme pro veřejnost bez omezení věku, pro úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základům kresby, malby a modelování, pro mírně pokročilé a pokročilé, pro intenzivní přípravu k přijímacím zkouškám na střední a vysoké umělecké školy. Nabízíme také lekce figurální kresby s profesionálními modely, sochařské modelování, malbu ikon, grafiku či kurzy pro děti. Individuální přístup lektorů - akademických malířů.

říjen 2023
VÝTVARNÉ KURZY PRO DOSPĚLÉ A DĚTI
Zahajujeme nový semestr, pro úplné začátečníky, ale také pro pokročilé.
Příprava na talentové zkoušky (doporučujeme již od 8. třídy).
Nově pro rodiče spolu s dětmi.
Již 15 let kvalitní lektoři, individuální přístup, tvůrčí prostředí.
Více informací a přihlášky
email: galerieujakoba@gmail.com
mobil: 604244364
osobně: Galerie U Jakoba - OC Breda & Weinstein v Opavě - I. patro

neděle 8.10. / 9.30 - 14.30 hod. / ateliér v Minoritském klášteře
WORKSHOP KALIGRAFIE
Nabízíme další nahlédnutí do tajů kaligrafie, workshop je určen jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Součástí workshopu bude zkouška psaní štětcovým fixem (Brush pen).
Na lekci si vyzkoušíme psaní speciálním seříznutým perem. Tentokrát si vyzkoušíme kurzívu, která je vhodná pro psaní obálek, přání k narozeninám, jmenovek, ručně psaného menu, citátů atd. Naučíme se také, jak správně napsat text na středovou osu. Povede vás Šárka Kolaříková, lektorka s odbornosti a zkušenosti učit. Cena workshopu je včetně materiálu 800,- Kč pro všechny, kdo již u nás kaligrafii absolvovali nebo navštěvují kurz celoroční a 1000,- Kč pro nové zájemce.
Pokud máte zájem
pište: galerieujakoba@gmail.com
volejte: 604244364
osobně: Galerie U Jakoba - OC Breda & Weinstein v Opavě - I. patro


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky