KINO HOLASOVICE - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KINA, FILMOVÉ KLUBY
KINO HOLASOVICE

Holasovice 118, 747 74, Holasovice, tel.: +420 553 662 296
www.obec-holasovice.cz
e-mail:
obec.holasovice@opava.czstředa 5.6. / 18.00 hod.

SLADKÝ ŽIVOT
Mistr světa v hokeji, který miluje krásné ženy a rychlá auta, musí projít nečekanou životní zkouškou, aby nezklamal své nové přátele a rodinu, o jejíž existenci neměl tušení.
Česká komedie, 2024, 102 minut.

středa 12.6. / 18.00 hod.
KOČKA A PES: ŠÍLENÉ DOBRODRUŽSTVÍ
Nejchlupatější zábava letošního roku. Rozmazlená kočičí celebrita a psí podvraťák z ulice vytvoří nejvíc nepravděpodobnou dvojici, která se spolu ocitne v divočině bez svých páníčků a musí najít cestu domů. Příroda je ale strašně nepohodlná, jsou v ní otravná zvířata, co je chtějí sežrat, a navíc mají v patách policajta, který moc dobře ví o pravém ukradeném drahokamu v psím břiše a chce ho za každou cenu dostat.
Francouzská animovaná komedie, 2024, 87 minut.

středa 19.6. / 18.00 hod.
MANŽELÉ STODOLOVI
Temný milostný příběh inspirovaný životy skutečného manželského páru sériových vrahů. Ve venkovské oblasti, kde plynou životy bez jakýchkoliv vyhlídek, manželé Jaroslav a Dana Stodolovi společně vraždí osamělé seniory, o které společnost už dávno ztratila zájem. Po první vraždě již není cesty zpět...
Drama Česko, Slovensko, 2023, 107 minut.

středa 26.6. / 18.00 hod.
MAX A MÁJA: PŘÍBĚH LIŠTIČEK
Pár polárních lištiček Max a Mája žije v kraji plném sněhu a mají se rádi. A to tak moc, že očekávají narození liščátek. Proto se Max snaží přinést toho Máje co nejvíc na zub. Ale je to stále těžší. Vydává se proto dál a dál od pelíšku. A pak se to stane.... Křup!!! A už ho odlomená ledová kra odnáší na moře, daleko od Máji. Oba najednou čelí všem možným výzvám, aby znovu našli cestu k sobě a dokázali, že láska dokáže překonat i nejchladnější bouři. Jejich příběh je o odvaze a nezlomné touze být opět spolu před tím, než se do jejich života vplíží malá liščata, přinášejíc s sebou novou kapitolu jejich polární pohádky.
Rodinná pohádka Francie, Kanada, Itálie, 2023, 80 minut.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky