KLUB ART - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
KLUB ART

Ostrožná 46, 746 01, Opava, tel.: +420 553 791 947, +420 734 518 907

www.klubart.cz
e-mail: obecni.dum@oko-opava.cz   jan.kunze@oko-opava.czčtvrtek 2.11. / 17.00 hod.

KAŽDÉ OBDOBÍ ŽIVOTA ŽENY MÁ SVŮJ SMYSL
Přednášky Slezské nemocnice Opava pro veřejnost.
Dnešní beseda je zaměřena na menstruační cyklus, který je nedílnou součástí života každé ženy a na metody antikoncepce. Přednáší MUDr. Szwarc Marek, Mgr. Petra Stebelová ze Gynekologicko-porodnického odd. SNO.    
Vstupné: zdarma.sobota 11.11. / 20.00 hod.
VLADIVOJNA LA CHIA & TEPE A ZÁŘÍ
Koncert.
Výrazná zpěvačka, textařka a skladatelka působí na české scéně od roku 2002. Kapelu Tepe a září založila Vladivojna v roce 2021 ke příležitosti vydání intimního temně romantického sólového alba Tam v hluboké tmě tepe a září.
Vstupné: předprodej 320,- Kč, na místě 380,- Kč.středa 15.11. / 16.30 hod.
PODZIM PLNÝ AKTIVIT ANEB ERASMUS NA SLEZSKÉM GYMNÁZIU
Středeční přednášky se Slezským gymnáziem Opava.
Slezské gymnázium Opava jako akreditovaná škola v programu Erasmus+ realizuje projekty mezinárodní spolupráce. 15. listopadu se na setkání s žáky, kteří tvoří mezinárodní týmy, dozvíte více o programu, samotných mobilitách v zahraničí a též připravovaných akcích v projektu pro Rok 3. Slezské gymnázium spolupracuje s 15 evropskými školami a je držitelem dvou ocenění Domu zahraniční spolupráce, kterými jsou jazyková cena Label a Cena DZS.
Vstupné: zdarma.

čtvrtek 16.11. / 19.00 hod.
PAVEL ČADEK - STEPNÍ VLK TOUR
Pavel Čadek je písničkář doprovázející se na violoncello. Dostal se do povědomí posluchačů jako předskokan Pokáče, Xindla X, Petra Bende, Báry Polákové, Jelena či dalších… Mezi jeho nejznámější písně patří humorné písně 30 (duet s Pokáčem), Prsa (duet s Michalem Horákem od Pana Fenka), Nestíhám, Utekla mi s ajťákem a Nelajkla mi status. V repertoáru má ale i řadu vážných či sentimentálních písní, a tak se během koncertů často střídá celá škála emocí.
V říjnu 2023 vydává své třetí album Stepní vlk, které vznikalo dva roky a na které fanoušci přispěli více jak 400 000 Kč v rámci crowdfundingové kampaně na Donio. Teď vyráží na turné s albem a na koncertě tedy budete moct slyšet písně z tohoto nového alba, které se svým charakterem a vyzněním poměrně liší od těch předchozích.sobota 18.11. / 20.00 hod.
L. D. G. C. - 15 LET + ŽÁDNÝ OSTYCH
Koncert.
Zahraje energická opavská rap metal crossover banda L. D. G. C., která si zakládá na kvalitních českých textech a řízné rytmice.
Vstupné: předprodej 180,- Kč, na místě 200,- Kč.pondělí 20.11. / 17.00 hod.
HRDINOVÉ PODNIKÁNÍ
Inspirativní podnikatelské příběhy a networking. Pořádá Podnikatelská škola Opava.
Vstupné: 50,- Kč / 100,- Kč / 150,- Kč.
Vstupenky na www.hrdinovepodnikani.cz

středa 22.11. / 19.00 hod.
HIS ANGELS & ROMAN DRAGOUN
Koncert.
Zpěvák, pianista, skladatel Roman Dragoun natočil s kapelou His Angels na album Andělé ve studiu SONO svých 12 hitů. Písecký rodák je bezesporu legendou tuzemského rocku. Bohužel tomu odpovídá také současný repertoár kapel, ve kterých působí. Futurum, Progres 2, T4 i Supergroup.cz mají na svých playlistech hlavně sbírku osvědčených hitů, jediným čerstvějším závanem je tedy Dragounova sólová tvorba.
Vstupné: předprodej 300,- Kč, na místě 350,- Kč.

čtvrtek 23.11. / 18.00 hod.
ROK NA HOUBY, PODZIM
Přednáška, Večer se Slunovratem.
Nečeká nás odborná mykologie, ale houbařská radost. Fotky, historky, zajímavosti. Posuneme se v našem cyklu Rok na houby s Vaškem Müllerem k dalšímu období houbařského roku.
Vstupné: 100,- Kč.

pátek 24.11. / 19.00 hod.
KOPYTO
Adventní koncert folkové skupiny Kopyto, která předloni na podzim oslavila 30 let své existence, vystoupí v Klubu Art. Zazní nejen staré, osvědčené a posluchačsky oblíbené hity, ale také písně z posledního CD Letokruh.
Vstupné: předprodej 150,- Kč, na místě 180,- Kč.sobota 25.11. / 19.00 hod. / Sál purkmistrů
KATEŘINSKÁ ZÁBAVA
Tradiční folklórní akce SVČ Opava. 25. listopadu, na svátek sv. Kateřiny, se tradičně konala taneční zábava. Říkalo se jí „Kateřinská“ a byla to poslední zábava před dobou adventní. Spolu s opavskými folklorními soubory a cimbálovou muzikou SVČ Opava si užijete večer plný tance a zpěvu.
Vstupné: 100,- Kč.pondělí 27.11. / 19.00 hod.
PRAVDA
Francouzská komedie v podání Slezského divadla Opava. Čtveřice Pařížanů a jejich nebezpečné vztahy se představí v komorní komedii Floriana Zellera. Vstupenky dostanete na www.divadlo-opava.cz.    

úterý 28.11. / 19.00 hod.
PRAVDA
Francouzská komedie v podání Slezského divadla Opava. Čtveřice Pařížanů a jejich nebezpečné vztahy se představí v komorní komedii Floriana Zellera. Vstupenky dostanete na www.divadlo-opava.cz.    

středa 29.11. / 19.00 hod.
PRAVDA
Francouzská komedie v podání Slezského divadla Opava. Čtveřice Pařížanů a jejich nebezpečné vztahy se představí v komorní komedii Floriana Zellera. Vstupenky dostanete na www.divadlo-opava.cz.    

čtvrtek 30.11. / 18.30 hod.
LANGE NACHT DER KURZEN TEXTE / DLOUHÁ NOC KRÁTKÝCH TEXTŮ
Literární večer.
Dlouhá noc krátkých textů je literární večer plný krátkých vystoupení a německy čtených, zpívaných či hraných textů. Každý účinkující má možnost představit německy psanou knihu, která ho zaujala, přečíst z ní kousek a doporučit ji ostatním.
Vstupné: zdarma.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky