KLUB ART - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
KLUB ART

Ostrožná 46, 746 01, Opava, tel.: +420 553 791 947, +420 734 518 907
www.klubart.cz

e-mail: obecni.dum@oko-opava.cz   jan.kunze@oko-opava.czpátek 2.12. / 18.00 hod.

BLUEBERRY DJIN
Koncert opavské rock/punk kapely v rámci oslav 30 let projektu fiktivních firem při Obchodní akademii Opava. Opavskou rockovou/punkcorovou kapelu založili kytaristé Kuba Vašíček a Filip Orlík a v současném složení hraje od podzimu roku 2020, kdy zpěváka a textaře Jáchyma Andrýska a baskytarového kombobořiče Petra Šenka doplnil bubeník, multiinstrumentalista Tomáš Košťálek.
Vstupné: 50,- Kč.středa 7.12. / 16.30 hod.
VÁNOCE, VÁNOCE, SKORO-LI BUDETE…
ANEB S JAROSLAVOU POLÁKOVOU O VÁNOCÍCH V NAŠEM REGIONU
Středeční přednášky se Slezským gymnáziem Opava.
Slovy uvedenými v názvu další Středeční přednášky s SGO začíná jedna z nejstarších lidových koled zapsaných na Opavsku. A právě o předvánočním období - adventu a době vánoční až do svátku Tří králů si budeme povídat 7. prosince v klubu Art. Jaké zvyky Vánocům předcházely, co se připravovalo, jedlo, jaké zvyky lidé dodržovali, jakým pověrám věřili, jak předpovídali budoucnost… Na řadu přijdou také vánoční stromky, dárky, adventní věnce a podobně. A bez lidových koled by to samozřejmě nebylo ono, proto lektorka pozvala několik členek národopisného souboru Úsměv ze SVČ Opava, aby nám je v rámci povídání zazpívaly.
Vstupné: zdarma.pátek 9.12. / 20.00 hod.
MY DVA TRIO - VÁNOČNÍ KONCERT
Koncert.
Autorský počin pramenící z hudební synergie dua Václav Khýr a Jiří Šoltis, který je koncertně doplněn o třetího člena Tomáše Vašuta.
Vstupné: předprodej 100,- Kč, na místě 150,- Kč.pondělí 12.12. / 17.00 hod. / Sál purkmistrů
HRDINOVÉ PODNIKÁNÍ - DUCH PODNIKÁNÍ
Beseda Soukromé střední školy podnikatelské Opava.
Hosté: Fully Belly, Regina Vondrová.
Více a vstupenky na www.hrdinovepodnikani.cz.pátek 16.12. / 21.00 hod.
HEARTBREAK
DNB benefiční párty.
Vánoční benefice nabídne hned několik zajímavostí: Stage s DJ’s umístíme přímo na taneční parket. Akce bude živě streamována s možností zaslat dárcovskou SMS. Všichni účinkující vystoupí bez nároků na honorář. Výtěžek z akce věnujeme Moravskoslezského spolku pro ochranu zvířat.
Vstupné: předprodej 100,- Kč, na místě 150,- Kč.pondělí 26.12. / 19.00 hod.
P.E.T.R S KAPELOU A HOSTÉ
Koncert.
Tradiční sváteční akustický koncert opavského zpěváka Petra Cieplého (vystupujícího pod jménem P.E.T.R). Opět vás provede večerem s mnoha hosty hrajícími na nejrůznější dechové, smyčcové nástroje a piano. Zazní skladby z průřezu celé umělcovy tvorby kapel Totální Skrat a Naděje. Zároveň Vám představí písně ze svého čerstvě pokřtěného CD Celý můj vesmír, kde uslyšíte také duet Odlišný generace nazpívaný s mnohonásobnou slavicí Petrou Janů. Vychutnejte si neopakovatelnou sváteční atmosféru s tisící světly plnou akustické hudby v přátelském prostředí opavského Klubu Art. Kapela vám vzkazuje, že se na Vás moc těší.
Vstupné: předprodej 170,- Kč, na místě 200,- Kč.


 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky