KLUB ART - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
KLUB ART

Ostrožná 46, 746 01, Opava, tel.: +420 553 791 947, +420 734 518 907
www.klubart.cz

e-mail: obecni.dum@oko-opava.cz   jan.kunze@oko-opava.czpátek 5.8. / 17.00 hod. / terasa Obecního domu

P.E.T.R S KAPELOU
Koncert.
Frontman bývalé skupiny Naděje. Nyní se vydal na sólovou dráhu. Letos získal ocenění Českého rozhlasu 2 - Zlatá Česká dvanáctka za vítězství v hitparádě se singlem Všechna rána končí. Vydal mezigenerační duet a videoklip s Petrou Janů pod názvem Odlišný generace.
Vstupné: předprodej 150,- Kč, na místě 180,- Kč.sobota 6.8. / 18.00 hod. / terasa Obecního domu
LETNÍ RECITÁL VÍTĚZSLAVY KAROLOVÉ A ESTER GODOVSKÉ
Koncert.
Zveme vás na Letní recitál pod širým nebem.
Můžete se těšit na malý koncert pod širým nebem na jehož repertoáru nebudou chybět šansonové, folkové, popové, známé i neznámé české písně. Přijďte si vychutnat skleničku dobrého vína, pohodového letního večera, krásného výhledu a uvolněné atmosféry za zvuků hudby. Večerem vás provede Vítězslava Karolová a Ester Godovská.
Vstupné: předprodej 150,- Kč, na místě 180,- Kč.

pátek 12.8. / 18.00 hod. / terasa Obecního domu
OPAVŠTÍ HUDCI
Večer s cimbálovou muzikou.
Cimbálová muzika Opavští Hudci vznikla v roce 1983. Uvádí opavský folklór v celé své kráse a tradici. Písně, tance, oděvy. Účastnili se mnohých festivalů nejen v tuzemsku, ale také v zahraničních zemích jako je Srbsko, Polsko, Chorvatsko, Řecko, Francie, Rumunsko, Dánsko apod. Hrají v počtu od pěti do devíti a zahrají i písničky na přání.
Vstupné: předprodej 70,- Kč, na místě 100,- Kč.

sobota 13.8. / 18.00 hod. / terasa Obecního domu
LUNCHBOX TRIO
Koncert.
Hudbu tria můžeme charakterizovat jako hudbu s vlivy jazzu, klasické hudby a blues. Syrovosti a zvukové přímočarosti v groovových pasážích sekunduje zvukomalba a lyrické melodie. Vedle proaranžovaných kompozic s jasnými pravidly zde stojí improvizace jako kouzlo okamžiku a esence jazzové hudby, která je základním kamenem zvuku tria.
Kytara - Jiří Šoltis
Baskytara - Jan Khýr
Bicí nástroje - Václav Khýr
Vstupné: předprodej 70,- Kč, na místě 100,- Kč.pátek 19.8. / 17.00 hod. / terasa Obecního domu
CLOWNFISH
Clownfish.cz, první a nejstarší opavská DnB partička, si pro Vás připravila další mejdan ve spolupráci s OKO. Toto seskupení vzniklo před třinácti lety v klubu Mrkev a za ty roky vyprodukovali stovky mejdanů. S OKO například elektronickou stage na akci Opavský majáles anebo tradiční benefiční večírky s výtěžkem věnovaným Městskému útulku pro psy v Opavě.
Vstupné: předprodej 70,- Kč, na místě 100,- Kč.

středa 24.8. / 17.00 hod. / terasa Obecního domu
KONOPJAN
Večer s cimbálovou muzikou.
Konopjan vznikla v roce 2012 a jako folklórní cimbálová muzika se nezaměřuje na žádný konkrétní region, ale hraje z každého kraje něco. Do repertoáru, který tvoří nejen písničky z našeho regionu, ale také ze Slovenska, z jižní Moravy, Rumunska i Maďarska, nedávno zařadili i moderní známé písně a také filmové melodie či melodie z operet. Hrají při mnoha společenských příležitostech k tanci a poslechu, ale také koncertně. Těšit se můžete na Jana Šošolu - housle, Jana Spisara - viola, Tomáše Gubu - basa a Ondřeje Tofela - cimbál.
Vstupné: předprodej 100,- Kč, na místě 120,- Kč.

pátek 26.8. / 17.00 hod. / terasa Obecního domu
ELECTRO SWING: DR. ZEPPELIN & NIKISAXI
Jestli má někdo hlavu v oblacích, pak je to právě tento DJ z prestižního československého bookingu Electro Swing Bohemia. Čahoun z Ostravy se na parket nebojí vletět s ryze klasickými swingovými songy i tvrdšími electro-swingovýmí frekvencemi. V případě nenasytného publika od něj můžeme čekat také vintage remixy a housové vypalovačky. Rezident největšího festivalu elektronické taneční hudby ve Střední Evropě - Beats for Love má za sebou úspěšná vystoupení nejen v České republice, ale také v klubech na Slovensku, Německu, Francii či na Maltě, či na jachtách v Itálii a Chorvatsku.
Vstupné: 100,- Kč.

 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky