KULTURNÍ DŮM DOLNÍ BENEŠOV - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

KONCERTY, KLUBY, KULTURNÍ ORGANIZACE
KULTURNÍ DŮM DOLNÍ BENEŠOV
Opavská 161, 747 22, Dolní Benešov, tel.: +420 553 651 159


pátek 3.11. / 20.00 hod.
LUNETIC A HOLKI
Oldies 90 s DJ Baluu.
V prodeji také VIP vstupenky, které zahrnují Welkome drink, vstup na zvukovou zkoušku Luneticu v 19.00 hodin a focení + autogramiádu.sobota 4.11. / 19.00 hod.
ŠVESTKA
Ochotnické divadlo ze Světlé Hory pod vedením Járy Šmitryho Cimrmana Vás zvou na Cimrmanovu hru Švestka, kterou nastudovali členové tohoto souboru.
Cimrmanova hra o partě kamarádů, která se sešla, aby očesala švestku.sobota 11.11. / 11.11 hod. / náměstí Cypriána Lellka Dolní Benešov
SLAVNOSTI SVATÉHO MARTINA
Bližší informace a program na přiloženém plakátu.neděle 19.11. / 16.30 hod. / obřadní síň zámku Dolní Benešov
ZÁMEK V DOLNÍM BENEŠOVĚ PRASTARÉ SÍDLO NAD RYBNÍKY A LUKAMI
Srdečně Vás zveme na setkání nad novou knihou Zámek v Dolním Benešově prastaré sídlo nad rybníky a lukami, které se uskuteční dne 19.11.2023 od 16.30 hodin v obřadní síni zámku v Dolním Benešově. Na setkání bude kniha uvedena v život a prezentována autorkami. Přítomné dále čeká beseda, autogramiáda a prodej knihy. Na programu bude rovněž prohlídka zámku, včetně běžně nepřístupných prostor a historických artefaktů.čtvrtek 23.11. / 18.00 hod.
MILIONOVÝ ÚDRŽBÁŘ
Divadelní představení, francouzská komedie.
Jako milionář zklamal. Uspěje jako bezdomovec? Séverine opustil manžel Jean Pierre před dvaceti lety. Opuštěná a na mizině si založila vlastní vydavatelství, které teď prosperuje. Jednoho dne se tento kdysi světácký ex-manžel objeví před jejími dveřmi, avšak už to není ten arogantní a cynický obchodník, ale zruinovaný muž bez střechy nad hlavou. Jean Pierre přišel, aby se omluvil, a jako nezaměstnaný se vlastně zeptal také na práci. Séverine se rozhodne dát mu šanci a nabídne mu místo údržbáře! Jean Pierre tak musí překonat svou hrdost, obléct si pracovní uniformu, vzít kartáč a kbelík a přijmout ponížení. Séverine s ním totiž zachází jako s onucí. Ale Jean Pierre není typ, který by se tak rychle poddal...pondělí 4.12. / 19.00 hod.
LENKA FILIPOVÁ
Koncert.
Lenka Filipová - to je česká zpěvačka, šansoniérka, kytaristka, hudební skladatelka a také textařka. 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky