KNIHOVNA PETRA BEZRUČE V OPAVĚ - Opavský svět kultury

Sestavuji aktuální kalendář ...
Hledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

GALERIE, VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKY
KNIHOVNA PETRA BEZRUČE V OPAVĚ

Nádražní okruh 27, 746 01, Opava, tel.: +420 553 714 005
www.kpbo.cz
e-mail:
okpb@opava.czstředa 10.8. / 10.00 hod. / Ptačí vrch, sady Svobody Opava

KLUB MAMINEK - PRÁZDNINOVÉ DOPOLEDNE S KNIHOVNOU
Knihovna Petra Bezruče v Opavě pobočka v Kateřinkách připravila pro nejmenší setkání Klubu maminek v sadech Svobody na téma „Prázdninové dopoledne s knihovnou“, vstup zdarma. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.
5.5. - 31.8.
LOUTKY PANA PETŘÍKA
V knihovně si můžete prohlédnout malou, ale velmi zajímavou výstavu opavského rodáka, oblíbeného loutkaře a pohádkáře pana Stanislava Petříka. Jsou zde k vidění podomácku vyrobené loutky, které účinkovaly v desítkách představení.
Výstava se nachází v oddělení pro dospělé čtenáře Knihovny Petra Bezruče v Opavě. Výstava je přístupná v provozní době oddělení: po, út, čt 8.00 - 18.00 hod., pá 8.00 - 17.00 hod., středa je zavřeno, vstup zdarma.


11.7. - 12.9.
DAGMAR NEVŘELOVÁ - NĚKDE - NĚKDY
Dáša Nevřelová představí svou fotografickou tvorbu nazvanou NĚKDE - NĚKDY. Výstava pojmenovaná dvěma příslovci evokuje nespecifikované místo a čas. Zavede do světa náhle vynořujících se detailů a vzpomínek a dává prostor pro divákovu fantazii nebo evokaci vlastních prožitků. Fotografie pořízené z cest i z blízkého okolí přinášejí tolik potřebné zklidnění, zamyšlení nebo také niterný neklid, který vyvolávají dávno zapomenuté vzpomínky na to, co jsme někde či někdy sami viděli a prožili.
Výstava se nachází ve vestibulu Knihovny Petra Bezruče v Opavě. Výstava je přístupná ve provozní době knihovny: po, čt 9.00 - 18.00 hod., vstup zdarma.3.8. - 31.8.
NEČTU! POSLOUCHÁM
Jedná se o doprovodnou výstavu Kláry Smolíkové a Kačky Illnerové k první knize o novém fenoménu audioknih a poslechu hlasité četby stejného názvu. Na závěsných panelech si můžete prohlédnout vtipné scénky ze života milovníků audioknih, audioknižních režisérů, herců, redaktorů či recenzentů. Najdete tady také audioknihovníka!
Výstava se nachází ve vestibulu Knihovny Petra Bezruče v Opavě. Výstava je přístupná ve provozní době knihovny: po, čt 9.00 - 18.00 hod., vstup zdarma.1.7. - 31.8.
PÍSMOHRA
Výstava klauzurních prací studentů 2. a 3. ročníku oboru Grafický design SŠPU Opava.
Výstava je v Knihovně Petra Bezruče v její pobočce v Opavě Kateřinkách. Výstava je přístupna v provozní době pobočky: po a čt 9.00 - 18.00 hod., vstup zdarma.1.6. - 31.8.
PAMÁTKY MORAVY A SLEZSKA
Výstava fotografií Radima Masiarika.
Výstava je v Knihovně Petra Bezruče v její pobočce v Opavě Kylešovicích na Liptovské ulici. Výstava je přístupna v provozní době pobočky: po a čt 10.00 - 18.00 hod., út a pá 8.00 - 15.30 hod., středa je zavřeno, vstup zdarma. 
TOPlist
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky